Upcoming Events in

Prague




CEEMC 2018 - Chci reprezentovat PF UK
CEEMC 2018 - Chci reprezentovat PF UK
Katedra evropského práva PFUK
Sunday, 21 January
Prague Wine Week_Wine&Food Tandem 2018
Prague Wine Week_Wine&Food Tandem 2018
Salt'n'Pepa Kitchen
Monday, 22 January
Gaudeamus Praha 2018
Gaudeamus Praha 2018
PVA EXPO PRAHA
Tuesday, 23 January
Severní Korea: Jak vypadá propaganda a film?
Severní Korea: Jak vypadá propaganda a film?
Kultura v Městské knihovně v Praze
Tuesday, 23 January
Trendy v online marketingu @Kino Lucerna
Trendy v online marketingu @Kino Lucerna
Kino Lucerna
Thursday, 25 January
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Stadion Vrchlabí
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Stadion Vrchlabí
ICE ARENA Letňany
Saturday, 27 January
Duck Out w/ TSUKI (UK)
Duck Out w/ TSUKI (UK)
Storm Club Prague
Saturday, 27 January
Kreator - Praha, MeetFactory
Kreator - Praha, MeetFactory
MeetFactory
Sunday, 28 January
Silent_Night#13: TBA
Silent_Night#13: TBA
PONEC - divadlo pro tanec
Saturday, 3 February
Alt-J in Prague
Alt-J in Prague
Forum Karlín
Sunday, 4 February
Global Spirit Tour | Vienna
Global Spirit Tour | Vienna
O2 arena
Sunday, 4 February
Bitcoin meetup | Základy
Bitcoin meetup | Základy
Institute of Cryptoanarchy
Tuesday, 6 February
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Děčín
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Děčín
ICE ARENA Letňany
Wednesday, 7 February
Bones in Prague
Bones in Prague
SaSaZu
Friday, 9 February
MSG Haslev i Prag // ♡ Prague Week ♡ // Vinterferien 2018
MSG Haslev i Prag // ♡ Prague Week ♡ // Vinterferien 2018
Prague, Czech Republic
Sunday, 11 February
The Chainsmokers
The Chainsmokers
Tipsport arena
Sunday, 11 February
The Chainsmokers | Prague
The Chainsmokers | Prague
Tipsport Arena (Prag)
Sunday, 11 February
La Película 2018 - Praha
La Película 2018 - Praha
Kino Světozor
Tuesday, 13 February
Večerní univerzita - Vzdělávací doplňky do Office pro učitele
Večerní univerzita - Vzdělávací doplňky do Office pro učitele
Microsoft pro školství
Wednesday, 14 February
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Draci Bílina
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Draci Bílina
ICE ARENA Letňany
Wednesday, 14 February
Veletrh FOR FISHING 2018
Veletrh FOR FISHING 2018
Pva Letnany
Thursday, 15 February
Bring Me The Horizon + guests - PRAHA / 15.2.2018
Bring Me The Horizon + guests - PRAHA / 15.2.2018
Roxy Prague
Thursday, 15 February
Hollywood Undead (US) - vyprodáno / sold out
Hollywood Undead (US) - vyprodáno / sold out
Forum Karlín
Friday, 16 February
Story Party Prague | True Dating Stories
Story Party Prague | True Dating Stories
La Loca
Sunday, 18 February
Despised Icon / Malevolence / Archspire / Vulvodynia
Despised Icon / Malevolence / Archspire / Vulvodynia
Rock Klub Nová Chmelnice - Official
Tuesday, 20 February
Maturitní ples Gymnázia Elišky Krásnohorské
Maturitní ples Gymnázia Elišky Krásnohorské
Palác Lucerna
Tuesday, 20 February
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Baník Sokolov
2.liga: HC Letci Letňany vs. HC Baník Sokolov
ICE ARENA Letňany
Wednesday, 21 February
Semester Opening Party - Roxy
Semester Opening Party - Roxy
Roxy Prague
Wednesday, 21 February
Maraton Pána prstenů v Biu Oko (dabing)
Maraton Pána prstenů v Biu Oko (dabing)
BIO | OKO
Friday, 23 February
Supercrooo živě Praha! Support La4
Supercrooo živě Praha! Support La4
Uhelna Club & Restaurant
Friday, 23 February
Angerfist in Prague
Angerfist in Prague
Storm Club Prague
Friday, 23 February
Kurz kaligrafie - krásného písma
Kurz kaligrafie - krásného písma
Davona.cz
Saturday, 24 February
Innogy Winter Run Praha
Innogy Winter Run Praha
Ladronka
Saturday, 24 February
Odpolední čaj u Loosů - Poetické divadlo
Odpolední čaj u Loosů - Poetické divadlo
Winternitzova vila
Sunday, 25 February
Koncert Guarneri Trio Prague
Koncert Guarneri Trio Prague
Winternitzova vila
Friday, 2 March
Rag'n'Bone Man | Prague
Rag'n'Bone Man | Prague
Forum Karlín
Friday, 2 March
Chinese Man /Fr - show in Prague
Chinese Man /Fr - show in Prague
Palác Akropolis
Friday, 2 March
FLASH Festival - Prague 02.03.2018
FLASH Festival - Prague 02.03.2018
Mala Sportovni Hala
Friday, 2 March
Rag'N'Bone Man
Rag'N'Bone Man
Forum Karlín
Friday, 2 March
Jessie Ware (UK)
Jessie Ware (UK)
Divadlo Archa
Saturday, 3 March
Trancenation 2018 ★ Prague
Trancenation 2018 ★ Prague
Mecca Club Prague
Saturday, 3 March
Too Many Zooz (US)
Too Many Zooz (US)
Roxy Prague
Wednesday, 7 March
Kelly Family Praha O2 Arena
Kelly Family Praha O2 Arena
O2 arena
Thursday, 8 March
Franz Ferdinand | Prague
Franz Ferdinand | Prague
Forum Karlín
Friday, 9 March
Carpenter Brut (FR)
Carpenter Brut (FR)
Palác Akropolis
Friday, 9 March
Franz Ferdinand (UK)
Franz Ferdinand (UK)
Forum Karlín
Friday, 9 March